Lietotāju atbalsts
(+371) 67 29 95 23
(+371) 67 29 95 37
Serveris.lv
info@serveris.lv
Lietotāju
atbalsts
 
 
Domēnu reģistrācija
Ievadiet domēna vārdu:
Plāns: Minitop1
  • Cena Eur 3.54+PVN
  • Diska vieta 5GB
  • Bezmaksas mājas lapa
Automātiska instalācija: Joomla Wordpress mambo drupal u.c.
Vserver2top1
  • 30GB HDD
  • 2Ghz CPU
  • 1024Mb RAM
  • Eur 25.61/mēnesī
Hostings ir mājaslapu un e-pastu uzturēšana, kur pakalpojuma piedāvātājs izvieto mājaslapu vai lapas uz saviem serveriem, nodrošinot to nepārtrauktu pieeju internetā. Uzzināt vairāk
Virtuālais serveris ir pakalpojums, kas nodrošina iespēju izmantot garantētu jaudu, vietu un atmiņas apjomu no servera. Katrs virtuālais serveris darbojas kā īsts serveris un funkcionē neatkarīgi no citu virtuālo serveru darbības. Uzzināt vairāk
SSL sertifikāts tiek izmantots, ja pārsūtāmā informācija ir ļoti svarīga un nepieciešama paaugstināta drošība. Protokols nodrošina to, ka no servera līdz klienta datoram pārsūtītā informācija tiek kriptēta, līdz ar to, ja arī informācija tiek pārtverta, tad to nav iespējams izlasīt. Uzzināt vairāk
Jaunumi
Mar
03
Marts – laba servisa mēnesis!

Tā jau ir tradīcija – marts ir laba servisa mēnesis! Tas ir laiks, kad izcili servisa pakalpojuma sniedzēji var saņemt pozitīvas atsauksmes no Jums par paveikto darbu vai ieteikumus vēl labākai servisa darbības nodrošināšanai.  

Lasīt vairāk...
Jan
09
SSD virtuālie serveri ir klāt!

Īpaši prasīgiem klientiem sākam piedāvāt pakalpojumu SSD virtuālais serveris.

Lasīt vairāk...
Vecākas ziņas
datateks.lv
Atsauksmes

SIA Accounting Services

Ar SIA Datateks mums ir izvedojusies laba un ilgstoša sadarbība nu jau astoņu gadu garumā.
Manām situācijām vienmēr tiek piemeklēti atbilstoši risinājumi – gan hostinga, gan programmēšanas nozarē.
Nodrošinātais diennakts serviss strādā operatīvi un profesionāli un vienmēr ir lietas kursā par notiekošo, jo tehnika nav mūžīga, bet datu drošība no tā nedrīkst ciest.


Rolands Celmiņš
SIA Accounting Services
Valdes priekšsēdētājs

SIA Infomedia

Svarīgi ir lai viss stabili un ātri strādā, ja ir kādi jautājumi, tad tos supports ātri un kvalitatīvi risina.

SIA ABC Interneta Pakalpojumi

Serveris.lv hostinga pakalpojumus izmantojam no 2009 gada. Sākām ar viena domēna izvietošanu, pašreiz jau hostējam vairāk kā 20 domēnus. Mēs lietojam pakalpojumu „virtuālais serveris”, esam ļoti apmierināti ar sniegto servisu, īpaši jāuzsver atbalsta dienesta operatīvā darbība un atsaucība dažādu tehnisku jautājumu risināšanā.

topriepas.lv

Sadarbību līdz šim ar serveris.lv varam raksturot pozitīvi, patīkama uzņēmuma speciālistu kompetence un kopumā labs radušos problēmu risināšanas ātrums.

Reproto Technologies

Я работаю с Serveris.lv уже 9 лет. Мы начали наше сотрудничество еще до начала моей предпринимательской деятельности, но я до сих пор остаюсь их лояльным клиентом. Я ни разу не пожалел, что порекомендовал их, а рекомендую их услуги я довольно часто - есть, что хвалить.

boot.lv

Viens no laba ilgtermiņa biznesa svarīgākajiem stūrakmeņiem ir labs partneris ar kuru sadarboties un kopā augt. Serveris.lv viennozīmīgi ir tieši šāds partneris hostinga nozarē. To raksturo abpusēja sapratne par pieaugošām vajadzībām un pielāgotiem risinājumiem, to realizācija un apkalpošana tieši tādā līmenī lai bizness arī turpmāk spētu virzīties augšup.

VFS films

Sadarbība ar serveris.lv mums ir jau variākus gadus.

Kā pirmo no pakalpojumiem izvēlējāmies web lapas hostingu. Izvēle par labu serveris.lv tika izdarīta pamatojoties uz pakalpojuma pieteikšanas ērtumu, saprotamu un viegli pārvaldāmu administrēšanu un ļoti pieņemamu pakalpojuma cenu. Izmantojot serveris.lv pakalpojumus droši varam teikt, ka tehniskais atbalsts un uzturēšanas serviss neliks vilties nevienam. Šobrīd kopā ar serveris.lv esam pakāpušies jau citā līmenī un strādājam ar virtuālo serveri. Arī šeit jāatzīmē ļoti vienkāršs lietošanas interfeiss un ļoti ātrs tehniskais atbalsts. Gribētos piebilst, ka serveris.lv mūsuprāt ir vienīgais, kas piedāvā pakalpojumus atbilstoši lietotāja līmenim.
Sākot no ierindas lietotāja, kas var izmantot hostinga pakalpojumu un pats izveidot mājas lapu ar Konstruktora palīdzību līdz advancētam lietotājam, kas pats var konfigurēt DNS ierakstus un pilnībā menedžēt virtuālo serveri. Šobrīd ar serveris.lv palīdzību esam izveidojuši VFS films video portālu NOMAD.LV, serveris.lv atbalsta mūsu nekomerciālo portālu Kambaris.lv un ceram, ka tas ir tikai sākums mūsu kopējai virtuālajai attīstībai.
(0)