Lietotāju atbalsts
(+371) 67 29 95 23
(+371) 67 29 95 37
Serveris.lv
info@serveris.lv
Lietotāju
atbalsts
 
 
Domēnu reģistrācija
Ievadiet domēna vārdu:
Plāns: Minitop1
 • Cena Eur 3.54+PVN
 • Diska vieta 10 GB
 • Bezmaksas mājas lapa
Automātiska instalācija: Joomla Wordpress mambo drupal u.c.
Vserver2top1
 • 30GB HDD
 • 2Ghz CPU
 • 1.5 GB RAM
 • Eur 25.61/mēnesī
Linux hostings
Windows hostings

Hostings ir pakalpojums, kas informācijas tehnoloģiju laikmetā nepieciešams ikvienam, jo mūsu ikdiena nav iedomājama bez e-pasta un  mājaslapām. Hostings ir mājaslapu un e-pasta uzturēšana, kur pakalpojuma piedāvātājs izvieto mājaslapu vai lapas un e-pastu uz saviem serveriem, nodrošinot tiem nepārtrauktu pieeju internetā.

Lai arī pēdējā laikā arvien populārāki kļūst virtuālie serveri (VPS), joprojām lielākajai daļai klientu nepieciešams dalītais hostings, jo tehniskās prasības nav tik lielas.
Serveris.lv piedāvātos hostinga plānus var iedalīt divās daļās:

 • Mini, Starts, Starts Plus, Starts Pro hostings– šie trīs uzturēšanas plāni piemēroti privātiem klientiem un maziem uzņēmumiem mājas lapu uzturēšanai, kam ir samērā neliels izmantojamo datu apjoms.
 • Bizness, Bizness Plus, Bizness Pro hostings – paredzēti liela apjoma mājas lapu uzturēšanai. Šos uzturēšanas plānus parasti izvēlas mazi un vidēji uzņēmumi.

Uzturēšanas plāni savā starpā atšķiras ar iedalītās servera diska vietas apjomu, uzturamo mājas lapu skaitu un dažādām citām papildu iespējām, kas uzskatāmā veidā ir parādītas hostinga cenu tabulā.

Izvēloties hostinga pakalpojuma sniedzēju, svarīgi noskaidrot un pārbaudīt klientu atbalsta dienesta darbību, salīdzināt pakalpojuma piedāvātāja cenu pret pašu pakalpojumu, jo bieži vien zema cena veidojas uz pakalpojuma kvalitātes rēķina. Turklāt daudzi standarta rīki tiek piedāvāti kā papildu maksas pakalpojums, piemēram, bezmaksas mājas lapa. Hostings, ko Serveris.lv piedāvā saviem klientiem, ietver plašu rīku klāstu un nodrošina zemāko profesionālo hostinga pakalpojuma cenu tirgū.

Mums svarīgs ir katrs klients neatkarīgi no izvēlētā hostinga plāna apjoma. Mūsu pieredze liecina, ka kvalitatīvs hostings jau ir daļa no Jūsu panākumiem internetā, tāpēc aicinām pieteikties! Mūsu hostings ir tieši tas, kas Jums nepieciešams!

Visi uzturēšanas plāni ir savietojami ar visām populārākajām bez maksas pieejamām sistēmām:

 • Joomla
 • Mambo
 • phpBB
 • phpNuke
 • Drupal
 • osCommerce
 • VirtueMart
 • WordPress
 • PHP-Fusion
 • Magento
 • Zen Cart
 • DokuWiki

pieteikties pakalpojumam

Mūsdienās ar web hostingu parasti saprot mājaslapu un e-pasta uzturēšanu, kas ietver PHP+MySQL, jo tie ir ļoti izplatīti. ASP.NET hostings nepieciešams, ja mājas lapa vai biznesam nepieciešamā sistēma ir veidota Microsoft izstrādātajā .NET vidē. Lai šādu sistēmu vai mājaslapu uzturētu, uz servera nepieciešams .NET atbalsts. Šādu atbalstu nodrošina Windows serveris. Mēs esam viena no tām retajām kompānijām Latvijā, kas piedāvā šāda veida pakalpojumu.

Pieteikties pakalpojumamdatateks.lv
Atsauksmes

SIA Accounting Services

Ar SIA Datateks mums ir izvedojusies laba un ilgstoša sadarbība nu jau astoņu gadu garumā.
Manām situācijām vienmēr tiek piemeklēti atbilstoši risinājumi – gan hostinga, gan programmēšanas nozarē.
Nodrošinātais diennakts serviss strādā operatīvi un profesionāli un vienmēr ir lietas kursā par notiekošo, jo tehnika nav mūžīga, bet datu drošība no tā nedrīkst ciest.


Rolands Celmiņš
SIA Accounting Services
Valdes priekšsēdētājs

SIA Infomedia

Svarīgi ir lai viss stabili un ātri strādā, ja ir kādi jautājumi, tad tos supports ātri un kvalitatīvi risina.

SIA ABC Interneta Pakalpojumi

Serveris.lv hostinga pakalpojumus izmantojam no 2009 gada. Sākām ar viena domēna izvietošanu, pašreiz jau hostējam vairāk kā 20 domēnus. Mēs lietojam pakalpojumu „virtuālais serveris”, esam ļoti apmierināti ar sniegto servisu, īpaši jāuzsver atbalsta dienesta operatīvā darbība un atsaucība dažādu tehnisku jautājumu risināšanā.

topriepas.lv

Sadarbību līdz šim ar serveris.lv varam raksturot pozitīvi, patīkama uzņēmuma speciālistu kompetence un kopumā labs radušos problēmu risināšanas ātrums.

Reproto Technologies

Я работаю с Serveris.lv уже 9 лет. Мы начали наше сотрудничество еще до начала моей предпринимательской деятельности, но я до сих пор остаюсь их лояльным клиентом. Я ни разу не пожалел, что порекомендовал их, а рекомендую их услуги я довольно часто - есть, что хвалить.

boot.lv

Viens no laba ilgtermiņa biznesa svarīgākajiem stūrakmeņiem ir labs partneris ar kuru sadarboties un kopā augt. Serveris.lv viennozīmīgi ir tieši šāds partneris hostinga nozarē. To raksturo abpusēja sapratne par pieaugošām vajadzībām un pielāgotiem risinājumiem, to realizācija un apkalpošana tieši tādā līmenī lai bizness arī turpmāk spētu virzīties augšup.

VFS films

Sadarbība ar serveris.lv mums ir jau variākus gadus.

Kā pirmo no pakalpojumiem izvēlējāmies web lapas hostingu. Izvēle par labu serveris.lv tika izdarīta pamatojoties uz pakalpojuma pieteikšanas ērtumu, saprotamu un viegli pārvaldāmu administrēšanu un ļoti pieņemamu pakalpojuma cenu. Izmantojot serveris.lv pakalpojumus droši varam teikt, ka tehniskais atbalsts un uzturēšanas serviss neliks vilties nevienam. Šobrīd kopā ar serveris.lv esam pakāpušies jau citā līmenī un strādājam ar virtuālo serveri. Arī šeit jāatzīmē ļoti vienkāršs lietošanas interfeiss un ļoti ātrs tehniskais atbalsts. Gribētos piebilst, ka serveris.lv mūsuprāt ir vienīgais, kas piedāvā pakalpojumus atbilstoši lietotāja līmenim.
Sākot no ierindas lietotāja, kas var izmantot hostinga pakalpojumu un pats izveidot mājas lapu ar Konstruktora palīdzību līdz advancētam lietotājam, kas pats var konfigurēt DNS ierakstus un pilnībā menedžēt virtuālo serveri. Šobrīd ar serveris.lv palīdzību esam izveidojuši VFS films video portālu NOMAD.LV, serveris.lv atbalsta mūsu nekomerciālo portālu Kambaris.lv un ceram, ka tas ir tikai sākums mūsu kopējai virtuālajai attīstībai.
(0)