Par pakalpojumu

Virtuālais serveris ir pakalpojums, kas nodrošina iespēju izmantot garantētu jaudu, vietu un atmiņas apjomu no servera. Katrs virtuālais serveris darbojas kā īsts serveris un funkcionē neatkarīgi no citu virtuālo serveru darbības. Tas nozīmē, ka Jūsu mājaslapas darbību nespēj ietekmēt citu lietotāju mājaslapas apmeklētāju skaits, resursietiplīgu programmu darbināšana un citas darbības.

 

Uz katra virtuālā servera tiek uzstādīta tieši Jūsu vajadzībām atbilstošākā programmatūra. Standarta gadījumā piedāvājam uzstādīt O/S Linux ar Virtualmin administrācijas paneli un Jums vēlamajām PHP un MySQL versijām. Iespējams uzstādīt arī Widows OS un citus administrācijas paneļus (piemēram, Plesk, cPanel vai citu).

 

Virtuālais serveris ir piemērots maziem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī tiem klientiem, kam nepieciešams īpaši nokonfigurēts serveris, bet ne tik daudz jaudas kā izdalītajam serverim. Šis pakalpojums piemērots klientiem, kas novērtē kvalitāti un individualitāti.

 

Lai izmantotu virtuālo serveri nepieciešams darbinieks tā administrēšanai, kas uzraudzītu uz servera notiekošos procesus, atjaunotu programmatūru un uzstādītu tādu papildu programmatūru, kāda Jums nepieciešama. Šis darbinieks arī risina visas uz Jūsu virtuālā servera radušās problēmas. Ja Jums nav pieejams speciālists ar šādām zināšanām, mēs piedāvājam savu administratoru pakalpojumus, kas bez grūtībām uzstādīs Apache, MySQL un jeb ko citu. Pieeja virtuālajam serverim notiek caur root pieeju.

 

Virtuālā servera priekšrocības salīdzinot ar hostingu:

  •  Garantēti un izdalīti resursi speciāli Jūsu vajadzībām.
  • Uz servera tiek uzinstalētas tikai Jums nepieciešamās programmas.
  • Citu hostinga klientu darbības neietekmē Jūsu virtuālā servera darbību.
  • Nodrošina nepārtrauktu darbību arī lielu projektu un apmeklētāju gadījumā.

 

Turklāt virtuālais serveris izmaksās daudz lētāk nekā izdalītais serveris, tāpēc iegūsiet augstu kvalitāti par saprātīgu cenu. Arī attiecībā uz dalīto hostingu Jūs ietaupīsiet savu laiku, jo varēsiet pielāgot serveri savām vajadzībām un būt pārliecināts par tā neatkarīgo darbību.

 

Virtuālo serveri katrs klients var izmantot atbilstoši savām vēlmēm, tāpēc uz tā iespējams izvietot tik mājaslapas, cik vēlaties. Protams, jārēķinās ar kopējiem virtuālā servera resursiem un, ja mājas lapas apmeklējums kļūst ļoti liels, tad vienkārši jāpalielina virtuālā servera plāns. Tas izdarāms, atsūtot pieteikumu mums uz e-pastu: info@serveris.lv.